פסטיבל הטלוויזיה הגדול בישראל

פסטיבל הטלוויזיה "שובר מסך" 2017 של המכללה האזורית עמק יזרעאל, יתקיים ב 23.5.17.

מהו עתידו של תאגיד השידור הציבורי? האם הפייסבוק הוא כלי להצתת מהפכות או מכונת לייקים ריקה מתוכן? איך מבדילים בין עיתונות בועטת לקרקס של פייק ניוז? מה הסוד של "גולסטאר"? מה גרם ל"תאג"ד" לכבוש את המסך? "יא שמאלני" זו קללה, אמירה, או עובדה?מה חושבים מנהלי החדשות של ערוץ 2 ו-10 על חופש העיתונות בישראל? איך אילנה דיין קשורה לזה?

פסטיבל הטלוויזיה "שובר מסך" ה-13 מתעורר לחיים ב-23/5/2017 במכללה האקדמית עמק יזרעאל, ומביא לקדמת הבמה את האנשים הנכונים. עם התשובות האמיתיות. וכשמתרחש אחד האירועים החשובים בישראל, לא מומלץ למצמץ

הפסטיבל מנוהל על ידי איש התקשורת והעיתונאי משה שלונסקי ומופק על ידי סטודנטים לתקשורת במכללת עמק יזרעאל אשר בוחרים את התכנים שיוצגו בו, מנהלים את השיווק שלו ואחראים להפקתו- משלב הרעיון ועד לרגע בו אנשי תקשורת בולטים כמו אבי ניר, דני קושמרו וגיא לרר אוחזים במיקרופון מול קהל של מאות אנשים.

בין היוצרים ואנשי התקשורת שהבטיחו את הגעתם נמנים: אילנה דיין, דני קושמרו, אבי ניר, תומר קאפון, דין מירושניקוב, אבי וייס גולן יוכפז, ירון ברלד, בת חן סבג, דביר בנדק, רענן שקד, לאה לב, גדי וילצ'רסקי, שרון פרי ועוד.

למידע נוסף מאתר הפסטיבל לחצו כאן

פוסטים נוספים