תחרות סרטונים "מוצר ישראלי זה הלייק שלי"

התאחדות התעשיינים תקיים בין התאריכים 4.9-29.10.2016, תחרות סרטונים ייחודית בשם "מוצר ישראלי זה הלייק שלי", במטרה לקדם ולעורר מודעות בקרב הדור הצעיר, לרכישת מוצרים תוצרת הארץ "כחול- לבן".

התחרות מיועדת לצעירים ומבוגרים יצירתיים, בני 13 ומעלה, הפעילים ברשת החברתית "פייסבוק". במסגרת התחרות המשתתפים מתבקשים ליצור סרטון ייחודי ומעניין באורך של עד 2 דקות, אשר מעודד רכישת מוצרים ישראליים "כחול לבן".

את הסרטון המשתתפים צריכים להעלות לדף הפייסבוק האישי שלהם ו/או באינסטגרם ולגרוף עליו כמה שיותר צפיות ולייקים. הסרטונים עם מספר הלייקים הגבוה ביותר יעלו לשלב הגמר של התחרות, שם ייבחרו על ידי ועד השופטים על פי איכות הסרטון הקריאטיביות שהפגינו (55%) ומספר הלייקים שהסרטון גרף (45%).

אשמח אם תספרו למכריכם בתעשייה על התחרות ותעודדו צעירים שאתם מכירים לקחת בה חלק. כמו כן אודה אם תשתפו את פוסט התחרות בדף הפייסבוק/אינסטגרם של החברה שלכם ותתייגו עם ה-#ישראלייקי .

לקישור לשיתוף תחרות הסרטונים בדף הפייסבוק "פורטל כחול לבן בתעשייה" לחצו כאן

לזוכים המאושרים יוענקו פרסים שווי ערך-  פרס ראשון – 10,000 ₪, פרס שני –  3,000 ₪, פרס שלישי – 2,000 ₪, כאשר הפרסים יוענקו כסכום לקניית מוצרים תוצרת כחול-לבן ו/או לשימוש באתר תיירות ישראלי לפי בחירת הזוכים.

לפרטים ניתן לפנות למר ליאור אפלבאום, מנהל מרחב צפון בטל' 04-8524202/4  בדוא"ל leor@industry.org.il .

פוסטים נוספים