פעילות לובי – נלחמים על הערוץ הקהילתי

במהלך החודש האחרון נפגשנו עם מספר חברי כנסת עד יציאת הכנסת לפגרת אביב (פסח):

1.      סגן השר לשיתוף פעולה אזורי ח"כ איוב קרא (סיעת הליכוד) שציין כי ישמח לתמוך בהמשך קיום הערוץ הקהילתי וישוחח על כך עם ראש הממשלה.
20160329_172049

2.      ח"כ נאוה בוקר (סיעת הליכוד) שציינה כי היא מוקירה את הערוץ הקהילתי ותתמוך בו ותסייע.

3.      פנינו לקביעת פגישה עם שרה לשוויון אזרחי ח"כ גילה גמליאל  ואנו ממתינים לתשובתה.

4.      נפגשנו : יו"ר האגודה יוחאי רוטנברג ביחד עם תא"ל מיל: שבתאי לוי מטל"ק רמות חיפה ויובל כהן מנכ"ל ערוץ 98 עם דן נדיב ,מנכ"ל צוות-ארגון גמלאי צה"ל (שקיבל גם טלפון ודוא"ל באותו נושא מתא"ל מיל אורי מנוס מטל"ק "מבט רענן" מרעננה)

מנכ"ל צוות דן נדיב, פנה לח"כ רועי פולקמן (יו"ר סיעת כולנו) ולפי המידע שקיבלנו הוא (ח"כ רועי פולקמן) תומך בהמשך קיום הערוץ במתכונתו הקיימת.
20160407_114901

5.      יו"ר האגודה נפגש עם יו"ר הארצי של יהודי כורדיסטאן ,יהודה בן יוסף, המשדרים בארמית בערוץ 98 נפגשו עם סגן שר השיכון ח"כ ז'קי לוי
6.      שני  היו"רים (של האגודה לתקשורת ושל יוצאי כורדיסטאן) קיימו פ"ע עם נציגי מרכז הליכוד ולהחתימם על התנגדויות לביטול הערוץ הקהילתי.
7.      חברי "מבט רענן " (רעננה) נפגשו עם ח"כ נחמן שי מוביל המאבק ותומך בו בכנסת ציין שימשיך בכל דרך כלל משפטית.
8.       ניצה בן צבי חברת "מבט רענן" וחברנו משה קולקר מרכז 2 קבוצות מראשון לציון , אריק אורון מחדרה , יענקלה שמעוני מרחובות , ליאורה ליבוביץ מפתח תקוה וכל מי שלא הזכרתי את שמה /שמו מפאת שיכחה ולחצי חג הפסח ,בפתח, יבואו על הברכה בלחצים שהם מפעילים בתחום לטובת כולנו.

 

פוסטים נוספים