הבית של הקבוצות המשדרות בישראל

About the author

הנהלת האגודה

יוחאי רוטנברג הוא יו"ר האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית, לשעבר מנהל מרכז ויצו כגן לתקשורת קהילתית בירושלים. מורה לרדיו, מנטור לחיילים בודדים, עובד סוציאלי, קב"ן בצה"ל ופריק של תקשורת קהילתית.

Related Articles

5 Comments

 1. 1

  רות סובל

  צר לנו ועצוב. מאוד קשה לראות כך את סופה של הטלויזיה הקהילתית.

 2. 2

  יוחאי רוטנברג

  דר אלי אברהם מבקש תגובות, אבל תגובה כזאת פסימית ולא לוחמנית לא ציפיתי ממך רותי, תכתבי מה הטלוויזיה תורמת או עושה לך ולקבוצתך תרימי כפפת לחימה, ככה רק ירקדו על מכסה הסוגר אותנו

 3. 3

  אירית זהבי

  לכול המעונין
  אני נמצאת שנה בטלויזיה הקהילתית
  בתקופה זו אני ובעלי צלמנו וערכנו סרטי תיעוד בעלי משמעות לאומית.
  לדוגמא: עשינו כתבה על תת אלוף (מיל) שבתאי לוי ובאמצעותו נתנו ביטוי להתפתחות חיל הים מאז קום המדינה. כרגע אנחנו עסוקים בהכנת סרט דוקמנטרי על ילדים ששהו במנזרים בתקופת השואה, אנחנו מגיעים לאנשים אנונימים שלא באולידיעת הציבור. הטלויזיה הקהילתית מאפשרת לנו להגיעה לאותם "חיילים אלמונים"
  שהיו נעלמים מחיינו.
  אסור בשום אופן לסגור את הטלויזיה הקהילתית מבחינתינו זה עוד סתימת פיות…… תהליך לו אנו עדים בתקופה האחרונה.
  אירית זהבי

 4. 4

  יוחאי רוטנברג

  תודה ארית זהבי

 5. 5

  רות סובל

  צר לי לשמוע על גסיסתה של הטלויזיה הקהילתית. אני חברה במדיה תקשורת פ"ת 13 שנה, כלומר, מן הוותיקים.כשאני במדיה ופעילה בתחקיר, בעריכה, בדיון, אני מרגישה נפלא. תורם ומרומם את הרוח ומסב נחת רוח. בחודשים האחרונים מדיה סגורה ומסוגרת, וזו הרגשה מאוד לא טובה. אני מחכה בכליון עיניים שהדברים ישתנו ויש עתיד למדיה, כי זה פשוט חבל. יש לנו קבוצה נהדרת, פעילה, חכמה, וקשה יהיה להקים אחת כמוהה או להקימה מעפר, כי יש לכולנו הרגשת דכאון. נחזיק אצבעות שמדיה תמישך ותשגשג כפי שהייתה.
  רותי סובל

Comments are closed.

האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית ע"ר

שינוי גודל גופנים
ניגודיות