מהטלוויזיה הקהילתית לתחרות מקצועית בינלאומית

לוגו אגודהקובי הופמן, צעיר שגדל בטלוויזיה הקהילתית של בית מילר בחיפה, הוא לא היחיד שנפתלי בלבן ידידינו שפרש לגמלאות , סייע לצמיחתו המופלאה . קובי לא שכח את "כור מחצבתו" ואף מתפאר בו ב"רזומה" (קורות חייו) כבש את המדיה בתחומים משולבים רבים כפי שתראו מיד הקים עם רון כרמי שותפו את חברת "jiminy creative", זו חברה יצירתית צעירה ודינמית.
האתר שלנו בד"כ אינו אתר שנותן פרסום ללא תמורה, במיוחד לא לגופים מסחריים, כאן ראינו צורך לחרוג, ולאפשר ולפרגן, "כן כן" מלה לא גסה לפרגן לצעיר שהצליח וצמח מהטלוויזיה הקהילתית.
למי שלא שכח אותנו ולהיפך מתגאה בכך ומבקש המשך תמיכה. ניתן לו בגדול. אתם מוזמנים להצביע בעדו כך שיקבל גם פרס המצויינות מצד LDI הארגון המקצועי הבינלאומי בו הם חברים כבר מספר שנים. קובי מבקש את עזרתנו בהצבעה אלקטרונית.

סיפורו המרתק של קובי:

הגעתי עם ניסיון של 6 שנים בטלוויזיה והפקות טלוויזיה, ניסיון שרכשתי באמצעות הטלוויזיה הקהילתית מגיל 14, ושילב אותי בהפקות החל מגיל 16: הבפקות של ערוץ 3, ערוץ הספורט, חדשות ערוץ 2 וחדשות ערוץ 10. הכניס אותי ישר לתעשייה.
בנוסף , ניסיון של 3 שנים ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין עם התמחות בפתרונות לא שגרתיים שקשורים לוידאו… גם לשם הגעתי בהמלצת ובאמצעות הטלוויזיה הקהילתית.
שותפי רון, במאי מופעים, הגיע לפני 6 שנים מLA, בוגר תואר שני בניצוח ויצירת פסי קול מאוניברסיטת UCLA ובכתיבה ובבימוי מופעים ומייצגים מיוחדים.
יחד חברנו והקמנו את חברת jiminy, כחברה ייחודית בשוק אשר נותנת מענה ליצירה קריאייטיבית של: מופעי במה, תערוכות, מייצגים ומייצגים אינטראקטיביים ופרסומות טלוויזיה.
הפרוייקט אליו אנחנו מועמדים לפרס המצויינות עומד מבחינתנו כפריצת דרך, כיוון שהאימפקט בשטח היה מדהים מבחינה ויזואלית, ותנאי השטח היו קשים בצורה בלתי ניתנת לתיאור.
בנית מייצג בתוך אתר ארכיאולוגי היא משימה כמעט ובלתי אפשרית… זה בעצם מה שמתואר בכתבה….
קוריוז קטן…
בכל פעם ששואלים אותי לקוחות "איפה למדת את כל זה", אני צוחק ואומר, בשושנת הכרמל 6…
"זו מכללה?" הם שואלים, ואני מסביר… שזה הבי"ס הכי טוב שיכולתי לבקש… אין עוד מקום כזה בעולם.. אין מקומות שמלמדים את המקצוע הזה.
כשהיינו צריכים טלפרומפטר – בנינו אחד,
כשרצינו לצלם בכמה מצלמות.. ורצינו ניידת… בנינו אחת… למדנו איך לאלתר סינכרון בשטח,
למדנו בעצמנו להפיק שידורים חיים והוכחנו לכולם שנוער יודע ויכול לעשות טלוויזיה, יודע ללמוד מטעויות – יכול בעצמו.
טרום תקופת מערכות העריכה הלא-ליניאריות, ערכנו a/b/c/ roll… ערכנו סאונד בקבוצות של שני ערוצים ועוד שני ערוצים ועוד שני ערוצים… 🙂 זה לקח ש-עות.
אין מה לעשות – ללמוד דרך הידיים, לאלתר… זה מה שמחנך אותך ליצירתיות. מביא אותך להבנה טכנולוגית.
והאמת.. בלי נפתלי זה לא היה קורה… איש שמאמין בך, והולך איתך, תומך ומחנך באש ובמיים, נותן לך את המרחב שאתה צריך כדי ליצור – נותן לך להפיק יצירה שהיא 100% אתה. ביטוי מלא.
והכי כייף לראות, שואתם אנשים מלווים אותך, ממשיכים לתמוך לאורך הדרך…. מפרגנים.
אגב, מתוך אותה קבוצה קטנה של ילדי טלוויזיה משנת 1998…

  • יפעת גליק – היום כתבת ראשית של מגזין סוף השבוע בחדשות ערוץ 2, אחרי שנים של כתיבה בשבעה ימים של ידיעות וכולבוטק.
  • מורן אטיאס – שהייתה מנחת בתוכנית… היום דוגמנית על…
  • טלי זומר – היום ע. במאי ראשית בחדשות ערוץ 10, מדורגת בשלישייה הטובה ביותר בארץ…
  • אורי אבן – עורך תוכן ומקים ערוץ התוכן המוסף של "רשת", אפליצקיות האינטרנט, reshet-tv.com, יוטיוב, ואפליקציית רשת לאייפון
  • נתי יחזקאל – היום עורך, צלם, וע.צלם ראשי בפרסומות וסדרות טלוויזיה, דרמות ישראליות וסרטי קולנוע.

ואני משוכנע שהרשימה עוד נמשכת … 🙂

כיצד להצביע (ההצבעה אנונימית. לא צריך להשאיר פרטים):

  • לחצו כאן כדי להכנס לאתר ההצבעה
  • בקטגוריה Corporate Event ביחרו בפרויקט TWO MILLENNIA OF HEROISM
  • בחרו באופן אקראי אחד משני פרוייקטים בכל קטגוריה אחרת.
  • ליחצו על Vote והמתינו לאישור הצבעתכם

פוסטים נוספים