מרכבת התמיכות 2010 יצאה לדרך

הסתיים מועד הגשת בקשות התמיכה לשנת 2010 באמצעות פרויקט מרכבה. האגודה מודה לצוות משרד התקשורת מזל ששון שעמלה קשות ולעודד חביב על סיוע לעמותות בשטח תודה מיוחדת מגיעה לצוות המרכבה , סה"כ מספר אנשים מצומצם ביותר במשרד קטן בירושלים שעונה לאלפי פניות בכל דרך, אלקטרונית או טלפונית.

האגודה מזכירה לכם עמותות שאין להן עדין ניהול תקין 2010 להשיג את האישור עד 15.2.2010

זכרו אלו שהגישו בקשות תמיכה באמצעות המרכבה להזין את האישור התקין ואם יהיו תקלות ולא תוכלו להזין את האישור, התקשרו גם למרכבה וגם למזל. הנהלת האגודה תמשיך לעקוב ולסייע לכם עד חלוקת התמיכות. מהיום שימו לב להודעות מעקב בתוך מערכת התמיכות של המרכבה, מזל ששון מזכירת המועצה וועדת התמיכות תעביר מסרים למי שצריך בבקשה של כל עמותה (באמצעות המרכבה).

להלן מכתב התודה של יוחאי ומנשה למזל ולצוות המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לווין ואחריו מכתב תודה לצוות פרויקט מרכבה המסור:

לכבוד מזל ששון – רפרנטית בכירה המועצה לשידורי כבלים ולוויין
הנדון : הבעת תודה
מזל, שמך בודאי לא נבחר בשביל פרויקט המרכבה, אבל מזל שהיית לנו לעזר , למאות הפניות לאורך חודשי הפעלת התמיכה האלקטרונית, ועוד נכונו לך הרבה שעות של עבודה על הבקשות עצמן, אשר לכולנו הן ניסיון ראשון, מפחיד משהו עם החתימות הדיגיטאליות, עם חברת קומסיין, המונפול הבלתי אפשרי של חתימות אלו שאני שמח לשמוע שמטפלים בו בכנסת.
הנהלת האגודה השתדלה לסייע לעשרות פניות טלפוניות ואינטרנטיות, בעצמי יצאתי אל קבוצות, לסיוע פיזי.
אך את, אין כמוך ממש "יהלום" , בשלוה, ברוחב לב ובסיוע אינסופי, כולל לכאלה שנעדרו מההכשרה הראשונית ולמרות זאת באו בטענות ומענות מתוך מצוקה אישית ואולי קהילתית. גם להם, למרות צורת הביטוי שנקטו סייעת ככל שיכולת.
אנו מודים לך ולעודד חביב שתמיד משמש סנגור לקבוצות ומסייע ככל שהוא יכול.
בזכות פועלך יכולנו לעבור את החודשיים הללו יחסית בשלום, אך דרך ארוכה עוד לפניכם ובוודאי גם לפנינו הקבוצות בשטח, עד שנקבל את תמיכות 2010.
ועלינו בכוחות משותפים לקדם את המשך מענק התמיכות לשנים הבאות כפי שנעשה עד כה.

בכבוד רב,

יוחאי רוטנברג
מנשה פיקל
יו"רי האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית
העתק:
ניצן חן – יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין – משרד התקשורת
עודד חביב – יועץ המועצה לשידורי כבלים ולוויין- משרד התקשורת

שלום לך ניב ולכל הצוות של התמיכה בפרויקט "מרכבה"

הנדון : הבעת תודה

אחרי סיום מועד הארכת הגשת בקשת התמיכות למשרד התקשורת. ברצוני להודות לכם.

שמחתי להכיר מקרוב, צוות עובדים המסייע ככל שיכול היה לכל מי שפנה. אין ספק, שבזמן שיא הלחץ, במהלך חודש דצמבר, היה קשה להשיגכם. אבל, חזרתם למשאירי הודעות ובודאי עניתם להודעות דוא"ל ששלחו לכם. מתוך התנסות אישית, בשני מוקדים שאני אמון עליהם: בתפקידי ההתנדבותי, כיו"ר משותף של האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית וכן בתפקידי כמנהל מרכז תקשורת של עיריית ירושלים וויצו העולמית . אתם הייתם תמיד זמינים ונכונים להושיט עזרה.

מאחר וביקרתי אתכם פיזית במקום מושבכם, התרשמתי מפעילותכם היעילה, על אף מקומכם הקטן יחסית, עם צוות מצומצם בהיקפו. ניב, ניכר שיש לך אנשים מיומנים, נכונים לכל מצוקת ממלא טפסים אלקטרוניים אלו. כידוע הראשוניות מהווה גורם לוחץ ואתם הייתם משב רוח מרענן בשדה התנסות לא פשוט לכולם, כולל גם לח"מ.

לצערי, שמעתי כי היו מקרים בודדים של נציגי קבוצות, שבמצוקתם , (חלקם מתוך שלא היו בהדרכות מוקדמות), פנו אליכם בדרך שונה, דורשנית ומעליבה.

הנהלת האגודה אינה שותפה לדרך התבטאות כזאת ומגנה אותה בכל פה. אנו מודים לכם, לכל אחת ואחד מכם על שסייעתם לעמותות רבות לעבור את המשוכה החדשה של הגשת בקשות תמיכה באמצעות פרויקט המרכבה.

תקוותי, שהקבוצות אשר הגישו את כל הטפסים כנדרש יזכו לתמיכה המהווה את יכולתם להמשיך להיות דוברי הקהילות אותן הם מייצגים. תמיכה זו הינה בסיס קיומם, כי כולנו מתנדבים.

בברכה

יוחאי רוטנברג-יו"ר (משותף )

האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית

העתק:

ניצן חן – יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין – משרד התקשורת

עודד חביב – יועץ המועצה לשידורי כבלים ולוויין- משרד התקשורת

מזל ששון – רפרנטית בכירה משרד התקשורת- משרד התקשורת

פוסטים נוספים