"לשם שינוי" בערוץ 98

לוגו אגודהלפני מספר חודשים התכנסנו נציגי קבוצות שידור לחשיבה על ספיישל משותף בדצמבר 2009, והנה הוא מתקרב בצעדי ענק ושמו "לשם שינוי ", וכוונתו להצדיע לכם היחידים או הקבוצות שיצרתם שינוי מבורך בקהילותכם במדינת ישראל בנושאים או בחיים האישיים, קבוצתיים ועוד. חברת "מכאן" – ערוץ 98 ביחד עם האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית ועמכם בשטח מפיקים ספיישל זה. גם הפרומו שאנו נפיק עמכם בשטח (קיראו היטב את פנייתנו אליכם) יעשה למטרות דומות. לפניכם פנית חברת "מכאן" המפיקה יום זה בשיתוף האגודה שלנו.

"לשם שינוי" זהו השם הזמני לספיישל החדש שיוצא לדרך בערוץ 98, מדובר בנושא שתחת כותרתו סיפורים על אנשים שעשו שינויים בחייהם ויתרה מכך אנשים שעשו שינוי בחיינו בחברה.

כידוע לכם השינויים הגדולים נעשים בצעד אחד קטן של אדם – ויקי כנפו שנאבקה למען זכויות של נשים חד הוריות, ורד פרי שבזכותה ההוצאות על מטפלת יוכרו לצרכי מס ועוד ועוד.

אנחנו בערוץ 98 החלטנו להאיר את אותם אנשים שבזכות המאבקים שלהם משנים את חיינו בשבוע שידורים מיוחד.

אם יש לכם כתבות בארכיון שעוסקות בנושא, אם יש לכם רעיונות לכתבות שאתם רוצים לעשות אנא שילחו אלי – רונית סלניקיו, יועצת התוכן של ערוץ 98, למייל:

ronit-mikan@netvision.net.il או למייל הפרטים: samy10@zahav.net.il ותוכלו להשתתף בספיישל שישודר בדצמבר השנה.

כמו כן פעילים המעוניינים להשתתף בספיישל ולהפיק כתבה בנושא, מוזמנים להירשם לסדנה בהנחיתו של גיא דוידי. סדנה שתעניק לכם כלים מעשים ותלווה אתכם בשלבים שבהם המסר החברתי הופך לכתבה טלוויזיונית. פרטים על הסדנה באתר מכאן.

פוסטים נוספים