חיבוקי דרום – השתלמות והקרנה חגיגית

יום סיום הפרויקט "חיבוקי דרום" בתאריך 14.10.09 , התקיים בשילוב השתלמות על הסרט הדוקומטרי עם דני דותן לשעבר בעל להקת "הקליק" וכיום מפיק קולנוע. בני כהן מנכ"ל סינמטק שדרות שראה אותו אמר: "WOW, תדעו לכם שדני הנחיל מוסיקה ייחודית לעם ישראל", ועכשו יחד עם בת זוגתו, דליה מבורך הם יוצרים סרטים ייחודיים דוקומטריים.
כל המשתתפים , ציינו לשבח את ההרצאה שלהם.
יצאנו 3 אוטובוסים מהמרכז מאשקלון מירושלים , חברים אחרים כמו דליה טרניו חימשה את ריכבה ויצאה אלינו בכוחות המנוע הנוהם מחיפה עם חבריה מטל"קי מוצקין ובריזה צפונית בחיפה.
המפגש אותו תראו בתמונות היה חוויה שיצרה הד תקשורתי ורצון עז לאמץ את הגזרה הצפונית של מדינתנו בדרך דומה. ניצן חן יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין , בקש את האגודה למנף הנושא ב 2010 , אנו חושבים על כך ברצינות. אבל לא כיבוש השטח יצר את יפי העשיה אלא, ה"חיבוק" תרתי משמע, יציאה מהקבוצה באשר תהיה בעיר או בכפר אל המרחב הציבורי החדש האחר בדרום , תוך יצירת הזדהות וסולדריות חברתית , מונח אולי שנשחק אבל לא קיבל מיצוי עד היום, ואתם הייתם שם למען החברים בדרום למען התושבים הנוער והצעירים.
מפגשי החברים, בני הנורע שהצמחנו בשדרות , מפגש חניכי מרכז תקשורת כגן (שלמען השקיפות אני מנהלו) הביא עמו 2 חניכים שדרני רדיו את אוריאל זקן המדהימה ואת בן כהן תלמידי י"ב, שראיינו את הסלבים שלנו, חה"כ משה כחלון שר התקשורת , חה"כ אורית נוקד, סגנית שר התמ"ת, דוד בוסקילה ראש העיר שדרות, יואב שימחי יו"ר ההסתדרות הלאומית שחברה לאגודה במינוף תנועת הנוער הלאומי להקמת קבוצת הנוער וצעירי שדרות בתקשורת. מפגש צבעוני מלבב בעין המצלמה ומיקרופון השידור ברדיו.
מושיק טימור האגדי הנחה את הערב, יצחק חלוצי הבמאי שליווה ללא חת את הקבוצות ספק כפיים באושר ולידיעתכם גם אורית נוקד וגם דוד בוסקילה נהנו מאד מהסרטים שאחדים מהם היו יצירת אומנות.
אותי ענת וגמן היקרה הפתיעה בסתר עם גברי (גבריאל ואגון) לחגוג לי כך 60 , על הבמה לנוכח פני כולכם, יום הולדת בפרהסיה, כאשר אני משתדל להסתיר את גודש השנים בפעילות מסיבית בלתי נלאת לאורך השנה. אבל היה כף אין ספק, מפתיע וכף (כף בצירה) . דרו יחדיו.
את הערב סיימנו בהקרנת הסרטים , את הפעילות נסיים בהפקת עיתון שכל אחד מכם הנוכחים היוצרים והנהנים מתבקש ליטול כלי כתיבה ולהמחיש לנו את שחשתם לאורך המסע של היצירה הצעירה. העיתון יכיל גם טיפים בתחומי ההפקה הצילום הראיון, ועוד.
יוחאי רוטנברג
יו"ר משותף האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית

לחצו כאן כדי לצפות בסיקור ההקרנה החגיגית של קבוצת אדומדיה באתר הוידאו של האגודה

פוסטים נוספים