מתנדבי טלוויזיה קהילתית של רחובות ביקרו בחדשות ערוץ 2 תמורת תשלום


אתם יכולים להגיע ללא תשלום בסיכום שבין מועצת הכבלים והלוויין האגודה וחברת מכאן.

התקשורת של רחובות מגיעה לערוץ 2.

מתנדבי ועובדי מרכז לתקשורת של רחובות ביקרו באולפני חברת החדשות של ערוץ 2 בנווה אילן שליד ירושלים. הביקור כלל סיור לימודי באולפן החדשות, בחדרי הבקרה, בדסק הכתבים בחדר הקונטרול ועוד.
את הביקור ליוו אנשי מקצוע של ערוץ 2 שהסבירו למבקרים כיצד מייצרים תוכנית חדשות משלב התכנון ועד לשידור.

הביקור שנמשך יותר משעתיים העשיר ולימד מאוד את מתנדבי המרכז ובעצם הכין אותם לעידן של שידורים מאולפן טלביזיה.
הכוונה להקים אולפן בבית הספר למקצועות הקולנוע שבמכללה העירונית ברחובות. אולפן זה יאפשר שידור והקלטה של תוכניות טלביזיה בנושאים שונים, כמו תוכנית שתסקר את פעילות התרבות והאומנות בעיר, תוכנית בנושאי חינוך , תוכנית בנושאי ספורט מקומי ועוד.

יענקל'ה שמעוני מנהל בית הספר לקולנוע: "בנוסף לשידור תוכניות יש כוונה להפעיל אולפן זה גם כאולפן לימודי בו יוכלו התלמידים לרכוש מקצוע בתחומי ההפקה, כגון:במאים וצלמי אולפן, מנהל אולפן, תחקירנים ועורכי תוכניות טלביזיה ועוד. תחום זה של לימודי טלביזיה חסר בישראל והכוונה של בית הספר למקצועות הקולנוע למלא חוסר זה. זאת בנוסף לשלל הקורסים והלימודים שמציע בית הספר זו השנה השלישית".

יחד עם הביקור באולפני חברת החדשות נעשית בתקופה האחרונה עבודת בדיקת של הקמת אולפן הכוללת ביקור באולפנים דומים בארץ, מפגש עם אנשי מקצוע בתחומי הבניה, האקוסטיקה, ציוד ועוד במטרה לגבש בהקדם הצעה מפורטת להקמת האולפן.

התוכניות שיופקו באולפן ישודרו דרך האינטרנט בשידור ישיר ובכך יאפשרו לצופים להגיב לנעשה באולפן וכמובן לשאול שאלות את המרואיינים, חלק מהתוכניות אפשר יהיה לשדר בערוץ המקומי בטלביזיה.

פוסטים נוספים