תמיכות 2009 – הזדמנות אחרונה

אני פונה אליכם רכזי טלוויזיה קהילתית, אנא, תהיו מעורבים אישית, אל תשאירו לרגע האחרון פנייתכם למנהלי העמותות שלכם, או למנהלי חשבונות שעסוקים בסגירת מאזנים וחשבונות לא רק שלכם.

לתשומת לבכם האישית , מידע מניסיון מצטבר ובעייתי של שנים אבודות כולל שיחה עם עודד חביב :

עוד החודש תדאגו ותאספו מסמכים נדרשים, אל תחכו לדצמבר בטח לא לינואר .

1. דאגו עוד היום להוצאת אישור ניהול תקין של 2009 (לפי הודעות רשם העמותות הייתם צריכים שיהיה לכם אישור כזה עד סוף ספט. 2008).

2. תוודאו שיש לכם אישור ניהול תקין של 2008 .

3. דאגו לדוח ביצוע על כספים שקיבלתם בתמיכות 2008 והשלמתם לשם כך את החמישים אחוז הנוספים.

4. תצרפו להצעת תקציב של המתנ"ס /מרכז/עמותה גם אם אין עדין אישור רשמי וחתום של ההנהלה. עד שיהיה לכם אישור הנהלה תפספסו את המועד. – את האישור המושלם והחתום תוכלו להוציא ולשלוח גם אחרי שכבר הגשתם הבקשה והוא יחליף ההצעה שאין לה אישור הנהלה.

5. תצרפו הצעת תקציב מפורטת שלכם של הטל"ק שכוללת הדרכה, הפקה, השתלמויות, ציוד, או כל מה שאתם רוצים . אל תכתבו לדוגמא דרישה סתמית על סך כלשהו . לדוגמא: 60 אלף ₪, בלי פירוט כי הבקשה תפסל. תזכרו, ההצעה שלכם צריכה להיות מעוגנת בהצעת העמותה שאתם מגישים אתם יכולים לכתוב שאתם מבססים הצעתכם על בסיס הצעת התקציב משנה שעברה 2008 .

6. בקיצור, יש 2 הצעות תקציב

א. שלכם , מפורטת אפילו אם היא טיוטא .

ב. של העמותה שאתם חלק ממנה אפילו אם היא טיוטא (העמותה לא מפרטת את תקציבכם המפורט אלא בשורה אחת בהצעה ).

אתם חייבים להחליף את הטיוטות בניירות חתומים, אבל אם הניירות הרשמיים יגיעו בלי בסיס טיוטות קודם בדוח במיוחד אם זה אחרי תום מועד ההגשה – הבקשה תפסל.

7. דוח מאזן בוחן- סביר שתתקשו להמציא דוח מאזן בוחן חתום של 12 חודשים בנובמבר, נכון?  לכן אני מציע כי תגישו הבקשה בנובמבר.(דצמבר זמן מוצע להשלמות) כאשר הדוח כולל רק 11 חודשים מתחילת השנה אבל בשאר הזמן שנותר תבצעו השלמות. לא תתקבלנה השלמות בינואר אחרי מועד ההגשה הרשמי.

הדוח הגמור של 12 חודשים יחליף את הדוח שהגשתם לפני כן (כמובן כשתעבירו לעודד ומזל במועצת הכבלים והלוויין ותציינו זאת, וגם תוודאו זאת).האחריות היא עליכם.

8. דוח ביצוע צריך לכמת (מלשון כמויות) כל דבר , עבודת מתנדבים חדר מושכר, חדר עריכה, מחסן שאתם משתמשים לשם ביצוע המשימות של הטל"ק , או קלטות , או כל משימה שוות כסף שקיבלתם. למשל: תרומות, או התנדבויות שונות (שעת התנדבות גם של מנהל בנק וגם של מנכל בית חולים שווה לשכר שעת מינימום כיום נדמה לי 20-22 ₪ תבדקו.). ותכפילו בשעות שהוקדשו ע"י פעיליכם. יש הוצאות שהוצאתם בפועל בכסף נזיל (שיש לו נראות) ויש הוצאות שהן שוות ערך כפי שציינתי לעיל. ציינו זאת. אלה גם הוצאות וגם הכנסות .

10. גוף משדר – אני מניח שלחלק אין אישור גוף משדר על שנת 2009 נא לכתוב היום לעודד חביב /או למזל ששון מזכירת המועצה sassonm@moc.gov.il

תכתבו כבר היום שאתם מבקשים חידוש אישור גוף משדר לשנת 2009 . אותו תוכלו לצרף לבקשה כשתקבלו אותו.

אתר להורדת טפסי התמיכות

http://www.moc.gov.il/sip_storage/FILES/7/397.pdf

מבחנים למתן תמיכה של משרד התקשורת- למוסדות ציבור

חשוב שתדעו כי מילוי הטפסים השנה עדין רגיל וללא "מרכבה"

זכרו אין השלמות אחרי תאריך היעד למעט מה שכתבתם, ופרטתם במסמכים מוקדמים.

פוסטים נוספים