כיצד הוחלפה "מכאן" ב"נתיב"?

בינואר 2017 הודיע לנו יובל כהן מנכ"ל חברת "מכאן " האורזת את חומרינו לערוץ 8, כי החברת שהוא מועסק בה קיבלה הודעה מחברת הכבלים הוט על סיום החוזה עמם בתאריך 28.2.2017. נדהמנו!

האגודה שלחה מכתב לד"ר יפעת בן חי שגב, והוט הודיעו על דחיה עד 30.6.2017, כלומר מתאריך 1.7.2017 תהיה חברה חדשה.

גם האגודה הוציאה אליכם מכתבים, והצענו שתגיבו כלפי מי שצריך, נתנו לכם רשימת נמענים כולל נציגי ציבור היושבים במועצת הכבלים והלוויין כרגולטורים.

נפגשנו עם ד"ר יפעת בן חי שגב יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין , ביחד עם יונתן בייסקי מנהל פרויקטים של המועצה והמזכירה הבכירה מזל ששון.

בפגישה נכחו צוות רכזים מצומצם בהם: נציגי האגודה , יו"ר האגודה ,יוחאי רוטנברג, סגנו והגזבר: מנשה פיקל, חברת הנהלה נציגת מעברים: ציפי ארגוב, חבר הנהלה ונציג מדיה תקשורת פתח תקווה: רחמים מעבי, מנהל מרכז תקשורת רחובות:
יענקל'ה שמעוני, מנכ"ל הטלוויזיה החברתית : אהוד שם טוב, רכז קבוצת עידן בירושלים: משה יונס, יו"ר מדיה תקשורת פתח תקוה : ליאורה ליבוביץ שהיא גם דוברת האגודה.

יו"ר המועצה הפגינה גישה חיובית וחמה אך ציינה כי מי שמחליט על השינוי הם חברות הכבלים והלוויין והרגולטור רק בודק אם הבחירה נעשתה כנדרש והחברה החדשה תהיה טובה יותר ותמקסם את היכולות של הטלוויזיה הקהילתית.

לפניכם מכתבים שלכם ושלנו שמשקפים את שנעשה למען המאבק הנוכחי ולו כדי לסבר את העיניים והידיעה על שנעשה בגלוי ובסמוי.

מכתב האגודה שיצא בינואר

מכתבו של יובל:

מכתב האגודה אליכם :

מכתב האגודה למנכ"לית הכבלים :

תשובת יורם מוקדי מהוט על המכתב

מענה האגודה ליורם מוקדי

מכתב לפזית מזכירת המנכל של הלוויין

תשובת סמנכלית רגולציה של יס לכתב מאיר חוטקובסקי. ובנוסח דומה הוסיפה את מכתבה זה לרצף כותבים אליה בכללם נציגי הציבור של מועצת הכבלים והלוויין שהפעלנו ביחד עמכם בנושא.

דוגמת מכתבים שאתם שלחתם שהגיעו גם אלינו.

לידיעתכם החלטת מדיניות המועצה לשידורי כבלים ולוויין מ 2006 – מצביעה על יכולתם להחליט על זכיין לערוץ הקהילתי.
כאמור, המועצה לשידורי כבלים ולוויין החליטה לאחר חג הפסח לאשר את הזכיין החדש חברת 'נתיב תקשורת והפקות טלוויזיה' להפקת ערוץ הקהילתי. כולנו תקוה שהשידור המיטבי והקשר המיוחד לקהילות ימשך ויעלה לגבהים חדשים.

פוסטים נוספים