פסטיבל שובר מסך במכללת עמק יזרעאל

היכונו לפסטיבל שובר מסך של מכללת עמק יזרעאל אשר יתקיים בתאריך 30.4.13

פסטיבל "שובר מסך" הוא פסטיבל תקשורת וטלוויזיה המופק על ידי סטודנטים לתקשורת במכללה האקדמית עמק יזרעאל בהנחיית מר משה שלונסקי. השנה יתקיים הפסטיבל זו השנה התשיעית, ב30.4.13 תחת הכותרת 'על קו הזינוק'.

כולנו עדים למהפכות בעולם התקשורתי ברמה בינלאומית בכלל ובישראל בפרט ולכן נבקש לבחון בין היתר, היכן נמצאים אמצעי התקשורת היום ומה עתידם. אנשי תקשורת מהשורה הראשונה יגיעו להתארח ולהשתתף בפאנלים, בכיתות אומן ובסדנאות השונות תוך כדי אינטראקציה עם הקהל.

כמדי שנה, תתקיים תחרות סרטים קצרים נושאת פרסים וכמובן, במסורת הפסטיבל, פרס "כד החלב" יינתן לאושיית תקשורת בכירה, משפיעה ומובילה, כאשר בין מקבלי הפרס בעבר נמנו, אילנה דיין, מוני מושונוב, מוטי קירשנבאום, טמירה ירדני, ספי ריבלין, אורלי וילנאי וגיא מרוז.

בואו לקחת חלק בחוויה בלתי נשכחת וקבלו הזדמנות חד פעמית לחוות את התקשורת הישראלית מזווית אחרת. הכניסה חופשית!

גם מכללת עמק יזרעאל מצטרפת לסוגת הסרטים הקצרים ומזמינה אתכם לתחרות סרטים קצרים בנושא: "היום שאחרי: היום בו ייפלו הרשתות החברתיות". גם אתם מתנדבי הטל"ק מוזמנים ליצירה זו, כולל כל תושבי מדינת ישראל הכנסו לתקנון , צרו סרטים תתמודדו עם סטודנטים ואחרים ואולי גם תזכו ותקדמו את עצמכם אבל תצביעו על היכולת של היוצר הקהילתי.

תקנון תחרות הסרטים של הפסטיבל

מפת הגעה לפסטיבל

 

פוסטים נוספים