הזמנה לסרט התיעודי "שירה בע"מ"

אתם מוזמנים לסרטה הייחודי של דורית ויסמן , משוררת ירושלמית ויוצרת סרטים שסרטה על "המקום" לשירה יוקרן בתאריך 12.1.12 בסינמטק ירושלים בשעה 19:00.

כותבת דורית:

"הסרט הוא פרוייקט משותף של מקום לשירה, של עמותת "עידן" ושלי. עבדתי על הסרט ארבע שנים והשקעתי בו ממרצי ומכספי. יש תגובות מצוינות על הסרט, הנה למשל משפט מפי רוני סומק: הסרט הוא גם הזמנה לחדר הלידה של קבוצה נהדרת של כותבי שירה וגם הוכחה שאין רווח בין שפת השירה לשפת המדרכה.

זהו סרט על מהפכה בשירה ועל משפחה פואטית, ששירה היא עבורם דרך חיים ומנוף לשינוי חברתי. חמשת משוררי "כתובת" הירושלמית – שי דותן, דורית ויסמן, אריאל זינדר, גלעד מאירי וליאור שטרנברג – מקימים מרכז שירה בנחלאות, מדריכים סדנאות כתיבה בכל הארץ, ונחשפים ברגעים אינטימיים שלהם מול יצירתם.

הסרט "שירה בע"מ", סרטה התיעודי של דורית ויסמן על מהפכה בשירה בירושלים ועל חבורת המשוררים "כתובת" הירושלמית יוקרן בהקרנת בכורה חגיגית, בנוכחות הבמאית ומשתתפי הסרט  בתום הסרט יינתן מקום לשאלות מהקהל

וחברי "כתובת" יקראו שירה: שי דותן, אריאל זינדר, דורית ויסמן, גלעד מאירי, ליאור שטרנברג, נועה שקרג'י

כניסה למנויים – חינם [לכל האחרים – 29 ש"ח במקום 37 ש"ח]

לכם, משתתפים יקרים, אשמח לחלק כרטיסי הזמנה. אנא תאמרו לי לכמה אתם זקוקים. כולכם השתתפתם בסרט הזה, כל אחד במידה אחרת ובצורה אחרת, ואני חייבת לכם הרבה. הסרט קיים גם בזכותכם.

אשמח אם תאשרו הגעתכם במייל או עדיף בדף הפייסבוק של האירוע

פוסטים נוספים