הבית של הקבוצות המשדרות בישראל

About the author

הנהלת האגודה

יוחאי רוטנברג הוא יו"ר האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית, לשעבר מנהל מרכז ויצו כגן לתקשורת קהילתית בירושלים. מורה לרדיו, מנטור לחיילים בודדים, עובד סוציאלי, קב"ן בצה"ל ופריק של תקשורת קהילתית.

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  ברוך אורן, אוהל מס' 53

  לא ברור הכיצד הכספים שאמורים להעביר הזכיינים המסחריים, לא מועברים לשידור הקהילתי. האם זוהי בעיית גביה של הממשלה? האם מוסר התשלומים הירוד במשק? ומדוע לאגף התקציבים יש הסמכות לשנות חוק שאורית נוקד העבירה במליאה? כל השאלות הללו נותרו פתוחות. אני חוזר לאוהל המחאה ברוטשילד, עד שימצאו תקציב לקבוצת הטל"ק שלי.

 2. 2

  יוחי רוטנברג

  שאלותיך נובעות ברוך יקירי מחוסר ידיעה ומאי שליטה מלאה מה העבירה או לאהעבירה אורית נוקד.
  1. אורית רצתה להעביר חוק אבל בדיליםצלפני 4 שנים נאמר לה ולי שאם החוק יגיע לכנסת (הוא עבר בטרומית) לקריאה ראשונה הממשלה תפיל אותו. ולכן היה דיל ולא היה חוק. כך הנושא הוסדר ל 3 שנים 2008-2010 כולל.

  מה כתוב בחוק התקשורת "משרד התקשורת באמצעות המועצה לשידורי כבלים ולוויין יתמכו ביישום זכות הטלוויזיה הקהילתית לשדר, האם אתה יודע מה המשמעות של הביטוי יתמכו בזכות? אפשר לתמוך ברוח ואפשר לתמוך בשקל. מה אתה מעדיף? אבל לא כתבו בכמה שקלים יתמכו וכאן נכנס עבדך הנאמן בסיוע אורית נוקד לפני 4 שנים וכיום אורית המשיכה לתמוך ורצו שוב לעשות דיל. אבל משרד התקשורת תמך ב 2011 בסכןפ קטן בהרבה, וכל העת עד אתמול היו דיונים כמה להוסיף מחוץ לדיל.

  תשובות יותר מפורטות בטל שלי אתה מכיר אותו

  סומכים על הדור הצעיר ותומכים בכם. אנשי המחאה
  יוחאי

Comments are closed.

האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית ע"ר

שינוי גודל גופנים
ניגודיות