ציוד חדש במרכז התקשורת ברחובות

למרכז התקשורת ברחובות הגיע ציוד חדשני המאפשר לצלם תוכניות טלוויזיה עם מעט משתתפים יחסית (חיסכון בכוח אדם). כמו כן, הציוד יאפשר לשדר את התוכנית בשידור חי באמצעות האינטרנט ולצלם כאולפן וירטואלי. הציוד שנרכש יאפשר לצלם תוכניות טלביזיה במגוון נושאים באולפן ואף מחוצה לו ומתנדבי המרכז עברו הדרכה ראשונית על הפעלת הציוד.

השימוש העיקרי יהיה הפקת תוכניות של הקהילה למען הקהילה, כך שהתוכניות המופקות היום יקבלו תוספת של ראיונות באולפן עם אנשים שונים הקשורים לכתבות המצולמות או לנושאים אחרים. האולפן ישמש גם כאולפן לימודי ויוכשרו בו סטודנטים לקולנוע וטלוויזיה גם בתחומי הפקת אולפן, בנוסף לקורסים המקצועיים המתקיימים היום בבית הספר למקצועות הקולנוע.

אחד הרעיונות שנבדקים בימים אלה הוא הפקת תוכנית דו שבועית בתחום התרבות בעיר וחשיפת מקומות הבילוי באזור. תוכנית זו יכולה להיות משודרת גם בטלוויזיה וגם באינטרנט וניידות המערכת תאפשר כאמור צילום ושידור של אירועים שונים המתקיימים ברחבי העיר, החל מאירועי תרבות ואמנות והמשך באירועי ספורט ועוד.

יענקל'ה שמעוני, מנהל המרכז לתקשורת: "אין ספק שרכישת ציוד זה משדרגת את היכולות שלנו בכמה דרגות. המרכז לתקשורת ברחובות הופך להיות אחד המובלים בתחומו בארץ. אני מקווה שבתקופה הקרובה יתאפשר לנו להסב כיתה במכללה העירונית לאולפן עם כל האפשרויות כולל תאורה, חדר בקרה, אקוסטיקה , תפאורה ועוד ובכך להשלים את החלום. בשלב זה אנו ממשיכים ללמוד להפעיל את הציוד במטרה להפיק כבר עכשיו תוכניות לשידור בטלוויזיה".

פוסטים נוספים