אות יקיר "צוות" מוענק לאביבה דור

האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית מברכת את אביבה דור, על קבלת יקירת התקשורת הקהילתית של "צוות" ארגון גמלאי צה"ל. אביבה יזמה את הקמת המגאזין הקהילתי לפני כעשור ומאז מרכזת ומנהלת ארצית ומעל הכל הרוח החיה של הטלוויזיה הקהילתית של צוות.

zevet

בטקס מרשים בבית חיל האוויר בהרצליה הוענקו אותות "יקיר צוות" ל- 25 חברי "צוות" אשר נבחרו בשנת היובל לקבלת הערכה מיוחדת על התנדבותם לארגון ולחברה הישראלית. במעמד סגן שר הביטחון אלוף (מיל') מתן וילנאי וראש אכ"א אלוף אבי זמיר העניקו יו"ר "צוות" ד"ר ברוך לוי ויו"ר המחוזות את התעודות לנבחרים ובני משפחותיהם אשר מלאו את האולם בהתרגשות רבה. מקהלת "צוות", בניצוחה של טובה פורת, ליוותה את הטקס בשירה סוערת.הנחה ברוב התלהבות המנכ"ל דן נדיב.

הזוכים באות יקיר "צוות" לשנת תש"ע, שנת היובל ל"צוות": יהודה פרץ, מרדכי אביגד (מקסי), חוה אברמוביץ, יחיאל בורשטיין, אביבה דור, יהודית הר-גד, מוטי שגיא, משה שגיא, פרץ לב, רוברט סיבוני, כרמל שלום, עידו אלמגור, שי יניב (שיקל), נפתלי שגיא, משה אבן פז, ריאד אברהים, ברוך וינטר, יום טוב חזן, ישעיהו פטוקה, אהרון פידלמן, ישראל גבע (סולו), אילן דולפין, יעקב לבקוביץ, חיים אלגרסי, יעקב מאוטנר

פוסטים נוספים