טלוויזיה כשרה ואומנותית בקרית אתא

kiryat-ata

יוסי אוזנר רכז טלוויזיה קהילתית בקרית אתא ובשלומי יצר שיתוף פעולה עם ישיבה תיכונית הקשר "הוליד" מיזם חדש, שקיבל תהודה מקומית רבה אפילו בקרב הורי התלמידים. הוא מספר:

בקרית אתא פועל בית ספר תיכון דתי שהוא גם ישיבה תיכונית לפני שנתיים הוא החל לשנות את המגמות שלומדים בו ביניהם נפתחה גם מגמת קולנוע לפני מספר חודשים פניתי לרכז המגמה והעליתי בפניו את שיתוף הפעולה ובמקביל לעלות מגזין שלהם בליווי שלי תחת מסגרת הפעילות של הטלוויזיה הקהילתית של המתנ"ס דבר שקיבל הרבה תגובות חיוביות מהורי התלמידים ומתושבי העיר. להלן הכתבה מהעיתון המקומי:

שיתוף הפעולה בין הישיבה התיכונית של קרית אתא עם אגף התקשורת הקהילתית ברשת המתנ"סים בעיר נמשך ומתחזק. הישיבה שעוברת שינוי לבית ספר לאומניות ובהם: אומנות הצילום והעריכה, מחזקת את הבמה הוירטואלית שמעניקה לה הטלוויזיה הקהילתית.
שיתוף פעולה טלוויזיוני. אחרי שנה פורייה של שיתוף והפקת מגוון רחב של סרטים שהוצגו במגזין הקהילתי של רשת המתנ"סים בקרית אתא, מרחיבה הישיבה התיכונית של קרית אתא את שיתוף הפעולה עם אגף התקשורת הקהילתית וכבר מתכננת מסגרת לימודים לשנים הבאות בתחום לתלמידים. הישיבה התיכונית של קרית אתא, עוברת בימים אלה שינוי לקראת הפיכתה לבית ספר לאומנויות, כאשר במסגרת השינוי, מגמת הטלוויזיה והקולנוע בישיבה, תרחיב את פעילותה והחל מהשנה הקרובה, כשאף תלמידי כיתות י' יוכלו לקחת חלק בפרויקט הפקת סרטים במסגרת ההכנה לבגרות. במסגרת הפרויקט, תלמידי כיתות י'-יב' יפיקו סרטי גמר בנושאים מהמקרא, שעליהם יעבדו במהלך השנה, מכתיבת התסריט, ליהוק השחקנים ועד ההפקה, הצילום והעריכה.
הסרטים המוכנים, ישלחו לפסטיבלי סרטים בכל רחבי הארץ ובנוסף, ישודרו בערוץ הקהילתי, במסגרת המגזין החודשי הנקרא "הישיבה התיכונית קרית אתא". שיתוף הפעולה, תורם רבות הן לכלל התלמידים הלוקחים בו חלק, הן באמצעות הכשרה יסודית בכל תחום התקשורת, עבודה עם מצלמה והבנת השפה הצילומים והן לציבור הרחב, שזוכה להיחשף לעבודות השונות של תלמידי הישיבה.
רכז הטלוויזיה הקהילתית ברשת המתנ"סים בקרית אתא, יוסי אוזנר, מציין כי, "שיתוף הפעולה בין המתנ"ס בקרית אתא לבין הישיבה התיכונית זוכה להצלחה בזכות מרכז המגמה בישיבה דודי גנון, שהרים את הכפפה והחליט שיש חשיבות עליונה להתנסות מעשית של התלמידים במחלקת הטלוויזיה הקהילתית במתנ"ס. כמו כן, שת"פ מביא לידי ביטוי את הקשרים החשובים שהמתנ"ס העירוני בקרית אתא מפתח עם מוסדות חינוך נוספים בעיר".

פוסטים נוספים