הבית של הקבוצות המשדרות בישראל

About the author

הנהלת האגודה

יוחאי רוטנברג הוא יו"ר האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית, לשעבר מנהל מרכז ויצו כגן לתקשורת קהילתית בירושלים. מורה לרדיו, מנטור לחיילים בודדים, עובד סוציאלי, קב"ן בצה"ל ופריק של תקשורת קהילתית.

Related Articles

4 Comments

 1. 1

  לילך

  בשעה טובה!!! הגיע הזמן שהתקשורת הקהילתית תרחיב אופקים ותפנה לתחומים שונים בקהילה ולא רק לקשישים (עם כל הכבוד…) בעיקר. אני שומעת מדי פעם על הטלוויזיה הקהילתית אך היא אינה מושכת התעניינות (משום מה)ואין פרסומים רבים בעניינה (למעט מקומות בודדים ולא הכי מוכרים…). הגיע הזמן שמישהו ירים הכפפה ויתחיל לשווק את התחום גם לקהילה הרחבה וכולי תקווה שתקחו תחום שיכול היה לתרום רבות לאוכלוסיה הכללית ותתחילו לקדם אותו. בהצלחה!!!

 2. 2

  יוחאי

  לילך היקרה
  הטלוויזיה הקהילתית נמצאת בכל מקום בארץ ומקיפה מגוון אוכלוסיות , נוער,צעירים, מבוגרים,בעלי צרכים מיוחדים,מיעוטים וגם גמלאים.

  אלא שהנוער נמצא כיום ברובו במרחבי האינטרנט ומוצא שם את עניניו.
  נשמח לכל רעיון בונה .
  ונשמח עוד יותר לדעת עם תוכלי לסייע

 3. 3

  לילך

  ליוחאי שלום
  בעברי היתי פעילה באחת הקבוצות בתקשורת הקהילתית ועל כן ידוע לי על הפעילויות השונות של הטלויזיה הקהילתית…הנוער אכן קשור לאינטרנט אבל גם פעיל בחוגים שונים (מה גם שנשאלת השאלה – מדוע פונים לאינטרנט? הרי אם היו להם אתגרים בתחומים אחרים האם לא היו מוצאים זמן גם לפעילויות אלו?…) לצערי הרב, אני אדם אחד שעסוק בעבודה לסיוע בפרנסת המשפחה ומכיוון שנראה לי שפרנסה בתחום התקשורת הקהילתית…(אני עוסקת בתחום אחר )- לשם העצמת התחום והרחבת הפעילויות קיימים אנשים במקצוע התקשורת הקהילתית ( ובהן הנהגת התחום…) ואשמח לראות ולשמוע על קידום התחום ע"י אנשים מקצועיים שרואים מקום להתקדמות בתחום ולעתיד בו.

 4. 4

  יוחאי

  בוקר של לילה צח
  בני הנוער היום נמצאים מרבית הזמן הפנוי שלהם באינטרנט, ברשתות חברתיות וגם את הסרטים שהם יוצרים הם מעלים לאינטרנט ,אין לזה שום קשר לכוחה של הטלוויזיה הקהילתית , או לפעילותה עם אוכלוסיה א' או אוכלוסיה ב' אלא לכיווני הנוער ובילויו כיום יש על כך מחקרים לא מעטים.
  אני מבין את תשובתך בתחומי קשיי היכולת לסייע בידינו לראות למען הנוער. יחד עם זאת אני ואחרים עוסקים בתחומי נוער,צעירים וגם מבוגרים וגמלאים.
  אישית אני עובד למחיית משפחתי בתחום עבודה עם נוער קהילה ותקשורת ומתנדב במס' עמותות בכללן כיו"ר האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית, ואין באמירה זאת כדי לומר משהו כלפיך או כלפי אחרים, אלא לציין עובדה זאת בלבד.
  תחום התקשורת הקהילתית אכן מגוון ומעורבים בו גורמים ואוכלוסיות שונות.
  הנוער כולל מגמות הקולנוע לבגרות מעדיפים את האינטרנט.

Comments are closed.

האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית ע"ר

שינוי גודל גופנים
ניגודיות