הישגים מרשימים לסרטים של התקשורת הקהילתית ברחובות

שני סרטים שהופקו לאחרונה על ידי מתנדבי המרכז לתקשורת רחובות בניצוחו של יענקל'ה שמעוני הגיעו להישגים מכובדים.
לפני כחודש הפיקו במרכז לתקשורת כתבה המספרת על פרויקט "קשר עין" בו משתפים פעולה עובדי חברת "אפלייד מטיריילס" עם אנשים בעל צרכים מיוחדים בתחום הצילום, הקבוצה למדת יחד את רזי הצילום הדיגיטאלי ומאוחר יותר הציגו את יצירותיהם בתערוכה . כתבה זו נבחרה ונשלחה לתחרות שיוזם אתר האינטרנט של דה מרקר. התחרות פונה למפעלים שונים הפועלים למען הקהילה ותורמים מכספם ומיכולתם למען אחרים. את הכתבה אפשר לראות באתר של דה מרקר – המפעל שלי.

סרט נוסף שהופק במרכז לתקשורת לאחרונה, הוא סרט תיעודי המספר את תולדות חייה של מרים מזרחי ותיקת העיר ותושבת שכונת שעריים, שפעלה רבות לפני ואחרי קום המדינה למען נזקקים וחלשים וגם למען פיתוח השכונה והעיר. סרט זה הוזמן במיוחד עבור פסטיבל הקולנוע לסרטי נשים ויוקרן במסגרת הפסטיבל שיתקיים בתחילת חודש ספטמבר, באירוע חוצות מיוחד.
יענקל'ה שמעוני – מנהל המרכז לתקשורת : עבורנו זהו הישג וכבוד גדול לקחת חלק במשימות כאלה. הישג זה מעיד על הרמה המקצועית הגבוהה אליה הגיעו המתנדבים. אנו פועלים בתוך ולמען הקהילה בה אנו חיים כל השנה ויוצרים כתבות וסרטים שחושפים את העשייה היפה והחשובה שאנשים וקבוצות עושים פה בעיר. עשייה שלא תמיד זוכה לפרסום המגיע לה.
בימים אלה מכינים במרכז לתקשורת ובבית הספר למקצועות הקולנוע את שנת הלימודים 2011 שתפתח מיד לאחר החגים. הקורסים מיועדים לתושבי רחובות והאזור המעוניינים להסב מקצוע לתחומי העשייה של הקולנוע והטלביזיה, ולכאלה המעוניינים להרחיב את הידע והעשייה שלהם בצילום, עריכה, בימוי כתיבת תסריטים ועוד. לפרטים נוספים : ביה"ס למקצועות הקולנוע מכללה עירונית רחובות – 08-9493212

Graphic 2

פוסטים נוספים