ערוץ 24 מגיע לירושלים לחודש שידורים מיוחד

24לכבוד יום ירושלים, ערוץ 24 מגיע אל הבירה לחודש שידורים מיוחד, בו יקדיש הערוץ את שידוריו לתרבות ומוסיקה ירושלמית.

האולפן השקוף חוזר במתכונתו המלאה החל מה-1 במאי וימוקם ביוזמת ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, בלב ליבה של ירושלים – כיכר ציון, כחלק מתוכנית העירייה להחזרת מרכז העיר למקום מרכזי ותוסס לקראת סיום עבודות הרכבת הקלה.
האולפן ישדר שידורים חיים במרבית שעות היממה ויקדיש במהלך החודש את תכניותיו השונות לנושא ירושלים ויביא אל המסך את פניה המיוחדות והמגוונות של העיר. האולפן השקוף יביא לידי ביטוי את המרקם התרבותי והייחודי של העיר על כל גווניה, יארח אמנים ויוצרים ירושלמים, דמויות ירושלמיות ידועות, להקות עירוניות, מקהלות, מוסיקאים בני כל הדתות והעדות, זמרים, זמרות להקות ועוד.

בעקבות הצלחת האולפן החם בדיזינגוף סנטר, חלק מהתכניות והמגישים ימשיכו עם הערוץ אל עונת הקיץ וישדרו גם מהאולפן בירושלים. בימים אלה נערכים לקראת המשך תוכנית הלילה החדשה של אלירז שדה ומנהלים מגעים עם טאלנטים נוספים להגשת רצועות שונות במהלך היום.

כחלק מהאולפן השקוף תיפתח מדי ערב במת הופעות מיוחדת בצמוד לאולפן, בכיכר ציון עליה יופיעו מיטב האומנים הישראלים מדי ערב, הופעות פתוחות לקהל הרחב.

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, אמר כי :"ירושלים שמחה לארח במרכז העיר את ערוץ 24, זוהי יריית הפתיחה באירועי התרבות הרבים הצפויים בעיר בחודשים הקרובים אשר יחזירו את מרכז העיר להיות מקום תוסס, מרכזי ומלא בצעירים וסטודנטים".

פוסטים נוספים