פרויקט 48 שעות לשנת 2010

48_butten3מכתב שקיבלנו ממארגנות התחרות בארץ:

שלום לכם יוצרי קולנוע ושאר אוהדי פרוייקט סרטים של 48 שעות!

הפרוייקט יחזור לישראל, בלי נדר ובעזרת השם וקרן רבינוביץ, בסביבות אמצע חודש יוני 2010. אנחנו מתכננים להיות בתל אביב, ירושלים ואפילו לפתוח תחרות בשדרות, לטובת כל אותם דרומים נועזים. (אם יש צפוניים שרוצים את הפרוייקט גם בצפון, נשמח לשמוע הצעות)

ומה תעשו עד יוני? יש לנו כמה הצעות להנעים את זמנכם בינתיים

1.       אתם יכולים להכין קליפ לשיר הנושא של הפרוייקט העולמי

2.       אתם יכולים להצביע ולהשפיע על רשימת הז'אנרים לשנה הקרובה

3.       בדרך לוואגס אתם יכולים לעצור בפילמאפלוזה שלנו

4. אם אתם מחפשים עבודה – אנחנו מחפשים מפיק בתל אביב

והנה כל הפרטים:

קליפ – הפעם לא ב48 שעות. זו ההזדמנות שלכם ליצור מאסטרפיס, קליפ לשיר הנושא של התחרות הבינלאומית "You Have 48 Hours" של ביל בריאר. אתם יכולים להכין את כל הקליפ או אפילו רק קטע קצר שלו. אנחנו נערבב ונערוך את כל מה שתשלחו לנו לקליפ הכי מגניב בעולם ונעלה אותו לאתר שלנו וגם ליוטיוב. הדד ליין הוא 28.2.  לפרטים נוספים הקליקו כאן
http://www.48hourfilm.com/competitions/musicvideo/

העיפו את הז'אנר הכי מעצבן מהתחרות – עזרו לנו להחליט איזה ז'אנר להוציא לשנת שבתון ב2010. (והערה קטנה לשונאי "מחזמר או מערבון", תשכחו מזה. ממנו אנחנו לא נפרדים). זו גם ההזדמנות שלכם להציע מרכיבי חובה, דמות, שורת תסריט ואביזר, גם אצלנו בישראל. איפה עושים את כל זה? ממש כאן:
http://www.surveymonkey.com/48HFP_genres_elements2010
ווגאס בייבי! – כולנו נהייה בלאס ווגאס בשביל לחגוג את הסרטים הטובים של 2009 ומקווים לראות גם אותכם שם בפילמאפלוזה, 10-12 באפריל בזמן פסטיבל NAB. התוכניות סולידיות: הקרנות, מינגלינג, מה פתאום הימורים, מה פתאום מסיבות פרועות, ונערות הליווי? זה ממש היה רק למסאג' רפואי. תחזיקו אצבעות ל"אות משמיים" המקסים של קבוצת המילה האחרונה של מיכל זילברמן שייצג אותנו בכבוד!!!
http://www.filmapalooza.org

פרוייקט 48 מחפש מפיק/ה בפועל לאירועי הפרוייקט התל אביבי. לא בצחוק. אנחנו צריכים מישהו שירים ויארגן ויגייס ויתלה וילהיב ויתלהב ויערוך ויוודא ויענה וישלח ויביא. אנחנ מחפשים משהו רעב, קרוע אבל סופר אחראי, עם תשוקה אמיתית לקולנוע עצמאי, עם ניסיון ובעיקר אהבה להפקה, ראש ענק, רעיונות טובים, הרבה יוזמה והרבה חופש. כזה שלא מקבל לא בתור תשובה, נודניק, שמכיר היטב את תל אביב ואת סצנת התרבות והבילוי שלה לא רק מקריאת טיים אווט. שיש לו שלושה חודשים חצי פנויים החל ממרץ ושביוני הוא פנוי לגמרי או כמעט לגמרי. אנחנו משלמים מעט, מעבידים הרבה אבל מבטיחים את החוויה הכי שווה בחיים, העבודה הכי כייפית בעולם, והרבה גאוות יחידה. לגמרי עדיפות למי שהשתתף בעבר בפרוייקט.

נא לשלוח מכתב שכנוע וגם קורות חיים לרותי ruthefroni@gmail.com עד סוף פברואר.

פוסטים נוספים