השתלמות סאונד עם חברת מכאן במכללת רחובות

סדנת סאונד בהנחיית רביד דביר. עובד כמקליט מאז 1995 בהפקות שונות ומגוונות ביניהם גם הסדרות "טירונות", "מעורב ירושלמי" וסרטי הקולנוע "סיפור גדול", "המנגליסטים ועוד". זוכה פרס "עדשת הזהב" לסאונד על הסרט התיעודי "סרט מהחיים".

הצופה בטלוויזיה מתרשם מהתוכן, מהתמונה ומהסאונד. חשיבותו של הסאונד (הקלטת הקול) במשולש הזה אינה נופלת משתי צלעותיו האחרות, כי גם אם התוכן והתמונה חזקים ואי אפשר לשמוע את הדיבור או את הסיקוונס המצולם המסר לא יכול לעבור. רבים מהיוצרים בשטח מקלים בתחילה ראש בחשיבות ההקלטות הקול אך במהרה כשהם מגיעים לחדר עריכה ואחר כך לשידור הם מבינים את גודל טעותם. הסדנה תסקור את הדרכים והכלים להקליט קול בסיטואציות שונות ומגוונות הכרות עם סאונד.

  • גלים מול קרניים (מהם גלי קול בשונה מקרני אור, כיצד מתנהגים גלי קול בחללים שונים ומה יש לעשות על מנת להקליטם באופן מוצלח).
  • הכרות עם מיקרופונים (הכרות עם מגוון סוגי מיקרופונים שונים – יתרונות, חסרונות וכיצד להפעילם בצורה הטובה ביותר על מנת לקבל תוצאות הקלטה מוצלחות).
  • הכרות עם מיקסרים (מדוע אנחנו צריכים מיקסר סאונד? כיצד להפעיל ולעבוד עם מיקסר סאונד. סקירה כללית על המיקסרים המקובלים בשוק).
  • הרכבת סט סאונד והתחברות עם מצלמה (רקע כללי על סוגי המצלמות ומה אנחנו צריכים לבדוק כאשר מתחברים למצלמה ובמהלך הצילומים).
  • הקלטת סאונד בשטח – התמודדות עם בעיות… (סיפורים, דוגמאות ושאלות נוספות בכל הקשור להקלטת סאונד בשטח)

הסדנה תתקיים במכללה העירונית רחובות, רחוב גיבורי ישראל 2 רחובות ביום שלישי – 17/11/09 בין השעות 15:00-18:30 הסדנה מיועדת ל- 25 איש. מספר המקומות מוגבל.

דמי השתתפות לסדנה, כולל כיבוד קל – 40 ₪.

ההרשמה מחייבת.

למעוניינים, יש ליצור קשר איתנו – חברת מכאן

בטלפון 077-4700801/2/3

הגעה לסדנה:

קווי אגד מתל אביב לתחנה מרכזית רחובות – 201, 301

רכבת תחנת רחובות ומשם קווי אגד 201, 301 לתחנה מרכזית

המגיעים ברכב – ניתן לחנות בקניון רחובות ללא תשלום.

לקישור למפת הגעה בגוגל לחץ כאן

פוסטים נוספים