חיבוק עוטף דרום

לוגו אגודההשבוע , כמעט כמו במבצע צבאי יצאנו בשני צירים אל הדרום:
מצפון , (חיפה) ומרכז (פתח תקוה רעננה, נוה מונסון,ואריאל ) וציר שני (ממעלה אדומים ירושלים ואשקלון ) אל מרכז אומנויות הבמה של שדרות שם נחלקנו לצוותי התחקיר שאורגנו מראש ע"י ענת וגמן ויצחק חלוצי.
יצחק חלוצי (במאי ומלווה הפרויקט) נתן תדריך מקצועי וענת וגמן המפיקה תדריך נוהלי.
יוחאי (יו"ר האגודה-המשותף) ליווה את ההפקות וסייר עם חלוצי לתדריכים וצילומי רקע שאפשרו שידור הכתבה באולפן שישי 14.8.09 ממעלה אדומים ובעתיד יאפשרו ליצור סרט על תהליך העבודה בדרום.
למבצע קדמה הכנה מדוקדקת עליה נצחה ענת (וגמן) בשיתוף עודד חביב ,יצחק חלוצי, שמעון כהן (מנהל אגף נוער וצעירים בעיריית שדרות) חברת מכאן ויוחאי רוטנברג יו"ר האגודה.
שמעון כהן (מנהל האגף לנוער וצעירים בשדרות) – בחור רציני יצר קשר עם יוחאי לפני כחודש , ובקש סיוע האגודה לתקשורת קהילתית להקמה מחדש של קבוצת הטלוויזיה הקהילתית . לכן קשרנו את ההפקה בדרום לתחילת פעילות הקבוצה העתידים בשדרות. ענת (המפיקה) בחיוך הנסוך על פניה תמיד למרות קשיים סובבים שלטה בנושא ביד רמה ומינפה בקלילות כל נסיעה לשדרות או לנס הרים בלילות. שם נפשו בני הנוער והצעירים של שדרות ולימדה אותם בזמן קצרצר (בליווי מצלמות של מרכז תקשורת כגן מירושלים איך מצלמים בוידיאו).
לשדרות התלווה אף יוני בלסבלאג רכז האינטרנט של מרכז תקשורת כגן מירושלים לנסות ללמדם צילום במצלמות סלולאריות.
קבוצת הנוער של שדרות תצטרף להפקה ביומיים המתוכננים של האגודה בשדרות ובדרום בתאריכים 23-24 לספטמבר. כל הסרטים יצולמו ביום אחד ויערכו ביום השני
ההקרנה תתקיים בסינמטק שדרות.

האגודה שוקלת לבצע שידור ישיר משדרות במידה והדבר יתאפשר בערוץ הקהילתי או לכל ערוץ מסחרי שיחפוץ.

הנהלת האגודה חייבת תודה לכל משתתפי "הקדם הפקה" בשדרות . (מצורף דף שמות ותפקידי המשתתפים) שהיו בדרום. צילומי יום ההפקה בכללם הסיום הדרמטי של היום ע"י יו"ר האגודה גם הוא מתועד בתמונות.

פוסטים נוספים