שבוע הנוער בערוץ הקהילתי

mikaanחברת "מכאן" תשדר החל מיום ראשון 31.5.09 את שבוע הנוער בערוץ הקהילתי – מכאן 98. בשבוע הנוער לקחו חלק פעילים ממגזינים שונים ברחבי הארץ אך בעיקר בני נוער שיצירותיהם יוקרנו בפעם הראשונה על מסך הטלוויזיה.

מידי ערב יוקדשו לספיישל שתי רצועות שידור האחת ב- 22:30 והשנייה חצי שעה לאחר חצות 00:30. בין היתר ישודרו קליפים, סרטים דוקומנטאריים וסרטים עלילתיים של בני הנוער ממגמות הקולנוע בתיכונים שונים.

שיאו של שבוע השידורים ביום מיוחד שבו כל השידורים יוקדשו לבני הנוער. קובי מחט יגיש את יום השידורים ואת שלוש תוכניות האולפן שהופקו לטובת הספיישל. התוכניות עוסקות באלימות בני נוער, עבודה לבני נוער ואיך הפרסום הפך לערך החשוב ביותר בקרב בני הנוער.

בין המרואיינים – חיים צינוביץ (השרוף), ארלין גולד (כוכב נולד), חברי להקת ביט 69 ואחרים.

את תוכניות האולפן שצולמו באולפן ברעננה בניהולו של שמוליק אללי, ערכה רונית סלניקיו, עורך המשנה עודד בג'יו (מדריך מקצועי של קבוצות בתל אביב המשדרות בערוץ 98), הבמאי דני רייכר והמפיקה אנה סומרשף. כמו כן ישודרו ביום המיוחד סרטים מתוך התחרות ע"ש מעיין ספיר שמתקיימת ברחובות בהפקתו של יענקלה שמעוני (מדריך מקצועי של קבוצות המשדרות בערוץ 98), סרטים עלילתיים מקוריים ומושקעים שהופקו ע"י תיכוניסטים ממגמות קולנוע וטלוויזיה וגם קליפים שהשתתפו בתחרות "קליפ צעיר".

תודה מיוחדת לעודד בג'יו יוזם הספיישל, לאנה סומרשף, לנוער מ"באזז" ו"זום אין" מתל אביב על ההתגייסות להפקת הספיישל, לנוער ממגמת הקולנוע והטלוויזיה תיכון מוסינזון בהדרכתו של שי סקיף ולפעילים ברחבי הארץ.

http://mikan.co.il/

פוסטים נוספים