קופון הנחה לפסטיבל הבינלאומי לקולנוע סביבתי – קולנוע, טבע ,עתיד

ekolnoaהפסטיבל הבינלאומי לקולנוע סביבתי קולנוע, טבע ,עתיד מתקיים בראש פינה ויישובים נוספים כפי המפורט. סינמטק ראש פינה יתן הנחה לאירוע בודד למי שיציג הקופון להלן.

מחיר האירוע הבודד 22 ₪. הקונים כרטיס לאירועים רבים ההנחה בפנים ולכן אין כפל הנחות ולא יקבל הנחה (לכרטיס משולב הקופון לא יעזור).

3-6.6 – סרטי אקולנוע ואירועים ירוקים בסינמטק ראש פינה וגן הברון
4-6.6 – סרטי אקולנוע וארועים ירוקים במדרשת בן גוריון, רמת הנגב
5.6 – מרתון סרטי אקולנוע בבית המועצה לישראל יפה בתל אביב
6.6 – סרטי אקולנוע ואירועים ירוקים במרכז הסביבתי סח'ניןפסטיבל אקולנוע השישי, שיתקיים החל ב-19 במאי בסינמטקים ברחבי הארץ, ייפתח עם הסרט

לקופון הנחה ו

"עידן הטיפשות" של הבמאית הבריטית פראני ארמסטרונג. הסרט הוא הכלאה בין דרמה, תעודה ואנימציה, בכיכובו של השחקן הבריטי המוערך והמועמד לאוסקר פיט פוסלת'ווייט. "עידן הטיפשות" עוסק בצורך המיידי למצוא מענה לשינויי האקלים. במרכז העלילה אדם שנותר בעולם הרוס, המנהל ארכיון שמתעד את הישגי המין האנושי. תוך שהוא צופה בקטעי הארכיון הוא מנסה לברר כיצד הכל השתבש, ומדוע האנושות לא עצרה את שינויי האקלים לפני שנעשה מאוחר מדי, למרות כל הסימנים המקדימים. הקרנת הבכורה הוגדרו על ידי המפיקים כראשונה שהינה 100% ידידותית לסביבה. בין היתר התאורה בוצעה על ידי פאנלים סולרים, הפופקורן יוצר במכונת פדלים, הכוכבים הגיעו רכובים על אופניים והאוכל כולו היה אורגני.

פוסטים נוספים