עמותת "אחת מתשע" בשיתוף פעולה עם התחנה הקהילתית "קול רמת השרון 106FM"

106fm-logoעמותת "אחת מתשע" מרחיבה את תחום הפעילות שלה לרדיו, ותעלה תכנית רדיו ברשת התחנות הקהילתיות. התכנית, פרי יוזמה של תחנת הרדיו "קול רמת השרון 106FM", תופק ותוקלט באולפן התחנה, ובנוסף לשידורה ברדיו, היא תופץ למאזינים באמצעות רשת האינטרנט. התכנית הראשונה של המגזין תשודר ביום שישי הקרוב ב-13:00 ברדיו קול רמת השרון, ותוגש על ידי מגישת הטלוויזיה ואשת קול ישראל לשעבר גילי סוקולוב. בין האורחים שישתתפו בה יהיו מנכ"לית העמותה שיר גור, מתנדבות שהתגברו על המחלה בעצמן, מנחי סדנאות שונות במסגרת העמותה, ועורכת הדין חמד טל, שתספר על הזכויות של החולות במחלה.

"סרטן השד הינו סוג הסרטן השכיח ביותר, וחשוב לתת לו ביטוי תקשורתי רחב ככל הניתן", כך אומר יניב מורוזובסקי, מנהל רדיו קול רמת השרון, "המטרה העיקרית שלנו היא להפיק תכנית רדיו, שתשרת את העמותה הרבה מעבר לגבולות התחנה שלנו. התכנית תופץ באתרי האינטרנט של העמותה ושל התחנה, וכפודקאסט שניתן להורדה באתר http://icast.co.il . כמו כן בכוונתי לעשות את המירב כדי שהתכנית תשודר בתחנות הקהילתיות הנוספות, הפזורות ברחבי הארץ, כמה מהן כבר הביעו התעניינות".

תחנת הרדיו "קול רמת השרון" הינה תחנת רדיו חינוכית-קהילתית, המשדרת מזה כשנה ברישיון "קול ישראל" בתדר 106FM ברחבי העיר, ובאינטרנט באתר http://106FM.org .

מכתב מאת יניב לאנשי הרדיו הקהילתי בארץ

לאנשי צוות ומנהלי הרדיו הקהילתי, שלום,

אני מצרף אליכם תכנית מיוחדת בת שעתיים, שהופקה בתחנת הרדיו "קול רמת השרון" בשיתוף עמותת "אחת מתשע". התכנית, הסוקרת את פעילות העמותה, מיועדת לחזק את המודעות לקיומה של המחלה הנפוצה, ולהגדיל את מספר הנשים שניגשות לבדיקות מקדימות, בדיקות שעשויות להציל חיים.

התכנית מוכנה לשידור, ואשמח אם מי מכם שיוכל להקצות שעתיים באופן חד פעמי לעניין – יוריד את התכנית מהקישור המצורף, וישדר אותה בתחנה שלו.

להורדת התכנית באיכות שידור ולהאזנה מוקדמת לחצו כאן: http://yaniv.tv/onein9/

אשמח לסייע למתקשים בגלישה באתר, או בשליחת דיסק עם עותק מהתכנית לתיבת הדואר שלכם (ההיא עם הצבי).

מגישת התכנית: גילי סוקולוב

תודה רבה מראש למי שישדר את התכנית,

חזרו אלי במייל או לטלפון במידה ועשיתם משהו עם המייל הזה  J

בברכה,

יניב מורוזובסקי

מנהל רדיו קול רמת השרון

דואר: Yaniv@106FM.org

אתר: http://106FM.org

טל' משרד: 03-5401166

לפרטים נוספים:
יניב מורוזובסקי
054-7572299 03-5401166
Yaniv@Yaniv.TV

פוסטים נוספים